Archikatedra Frombork - antyfona "Regina coeli" oraz improwizacja

- rozrusznik.
- Ja należę do parafii św.Marii Magdaleny w Tychach w której na organach świetnie gra Henryk Jan Botor (nie wiem, czy Pan zna) i naprawdę jest to nie do pomyślenia żeby tak wybitny organista grał w pustym kościele.
- Improwizacja jest mega
- Nigdy nie gra się dla siebie, nawet, jeśli wszyscy wyjdą - ci realni, mający w dupie wyższe sprawy.... Zawsze w kościele obecny jest Bóg, Jego Aniołowie, święci i Matka Boża Fromborska, od wieków patronka miasta - Maryja :) Zacne grono słuchaczy :) nikt raczej nie zaprzeczy :)
- Kurka, dziwi mnie to, że Ci ludzie wychodzą...żebym ja tam był to bym sieeeedział do końca i jeszcze o bis prosił!!! :D
- Arkadiuszu nawet oklaski dostałeś chociaż większość pouciekała do domów. Gratulacje.