Czerna 2008 - Spotkanie Młodych ze Świętymi Karmelu cz.1

- co to za muzyka 09:26 - 10:00 ??
- okedo bardzo do rzeczy w koncu gadasz,moja siostra sie do was chce przylaczyc wiec bede odwiedzac
- Chylę czoła. Co do kiczu w Kościele katolickim i piękna w Prawosławiu, to sie 100% zgadzm, więc nie ma o czym dyskutować. Ale do głowy by mi nie przyszło taki filmik nazywać sztuką sakralną :-) więc biorę muzykę, która mi się podoba. Film przesłania nie ma - pozbierałem tylko nagrane wspomnienia, żeby uczesnicy mogli sobie obejrzeć po latach. A jak sie muzyka nie podoba, to przecież można głos wyłączyć. A najlepiej to wpadnij po prostu do Czernej kiedyś.
- moj kanal jest wolny od kiczu ktory zalewa wprost caly Kosciol Katolicki,trzymaj sie tematu chyba ze nie masz nic do powiedzenia.
- @lihulito przynajmniej Twój kanał jest pełen muzyki medytacyjnej :) pozdrawiam i dzięki za opnię!
- jesli filmik mial jakies przeslanie to muzyczna oprawa odstraszyl mnie na dobre,bede omijac zdaleka. bierzcie przyklad od prawoslawnych moze,bo idzie sie pochlastac dlaczego jest tak zle?pewnie z tego samego powodu dla ktorego dziela nowosielskiego zostaly odrzucone przez parafian,proboszczow itd.

psychiatra.