G. F. Haendel - "Alleluja" z Oratorium "Mesjasz". Archikatedra Frombork

- Tylko nieliczni oddali cześć Heandlowi...przykre. Wykonanie super.
- Maravilhoso! A imagem daquele senhor que fica até o final da peça demonstra a admiração do homem pela obra de Deus, a música e a vida que ela representa. E após o final da missa e da epifania musical, a imagem daquele homem se ajoelhando e agradecendo a Deus no silêncio após ter vivido aquele momento é a representação da verdadeira fé e gratidão pela vida, vivida e representada pela maravilhosa música, após seu fim magistral. Aleluia.
- REWELACJA... Szkoda tylko, że tak wielu ludzi nie potrafi docenić piękno PRAWDZIWEJ MUZYKI... Panie Arkadiuszu, Szacunek dla Pańskiego TALENTU i WIELKOŚCI STWÓRCY
- Może dobrze byłoby opublikować w necie taką transkrypcje bezpłatnie lub odpłatnie na dysku z gmail'a!
- no i piękna transkrypcja, po prostu super :)
- jak zwykle wspaniały Arkadiusz :)
- Wspaniala Muzyka, niestety to "perly przed wieprze".
Ludzie uciekaja z kosciola (poza jednym wyjatkiem) jak robole po odrobionej szychcie - zalosne.
Szczesc Boze Panu Poplawskiemu na tej pustyni.
- Ludziska!!!  Taka MUZYKA a wy wychodzicie...???
- A terrific piece to listen too! Handel was a true musician of God!!!!
- Wszystkie mohery wyszły zamiast posłuchać tego pięknego wykonania. Żenujący parafianie ...
- Szacun dla tego pana, który cudownie gra i dla tego, który docenił piękno muzyki zostając do końca.
- .jeśli zmartwychwstały Zbawcy nie jest dla nas wszystkim to nasza wiara jest pusta i gdy przyjdą ciężkie czasy, próby, doświadczenia będzie się chwiać. Więc mądrze i dobrze jest żyć aby miłować Chrystusa a nie świat i rzeczy które są na świecie, bo nie można miłować jednocześnie Boga i ten bezbożny świat z jego rzeczami - m.in : 1 list apostoła Jana 2:15-17, Ewangelia Jana 12:25 - kto kocha ten świat straci wieczność _____ GOOGLE : ,,sprzedają nieskończony skarb za 80 złotych blogspot" ___ ,,Świadkowie Jehowy w śmiertelnej pułapce" ___ youtube : Biblia a dinozaury __ youtube : Archeologia Droga Izraela z Egiptu Exodus ujawniony
- Lepszego wykonania jeszcze nie słyszałem i myślę że nie usłyszę PERFEKCYJNIE
- o jaaa! I wycieraczki włączone na koniec! :)
- pero cómo puede irse la gente con lo bien que toca la pieza!!!! joer, si tocara yo así les cerraría la puerta para que me escucharan a la fuerza, jeje
- +limesz33 Wiesz, to o czym piszesz jest jakby tylko efektem. Niestety posoborowa liturgia przyczyniła się do tego. Ludzie zostali przyzwyczajeni do sentymentalnego i ckliwego grania. Boskie barokowe dzieła zastąpiono emocjonalnym rzępoleniem na gitarze. Niegdysiejsze piękno zastąpiono tandetą, z dziwnym przeświadczeniem, że egzaltowane, cukierkowe granie przybliży ludzi do Boga bardziej niż piękno. Dzisiaj nawet radosne i wzniosłe kolędy gra się jak marsz pogrzebowy. I swoją drogą, NOM z natury nie pasuje do takiego grania i barokowej muzyki. 60 minut, powiedzmy łagodnie, prostoty, a na koniec takie arcydzieło. W każdym razie, wykonanie PIĘKNE. Energiczne i przede wszystkim głośne. Proszę tak grać na każdej mszy, niech ludowi kapcie z nóg spadają. Vivaldi, Bach, Corelli, Locatelli,Scarlatti i reszta śmietanki barokowej powinna gościć na każdej mszy. I proszę używać św. mikrofonu liturgicznego jak najmniej;)
- jeden jedyny Pan który dotrwał prawie do końca. fenomenalne wykonanie, rewelacyjne odzwierciedlenie chóru, zgadzam się z poprzednikiem- mistrzostwo!!! gratulacje:)
- U nas w jest taki organista, że z końcem mszy on też kończy, a przednim była super organistka, która zawsze coś ładnego zagrała na koniec (najbardziej lubiłem canon in d).A ludzie też są mądrzy wszyscy się pchają byle by szybciej wyjść.

producent.