Kościoły na sprzedaż: znak czasu?

- leczenie kanałowe.
- WIARA !!! LUDZIE TYLKO WIARA MOZE NAS URATOWAC !!!
- Najgorsze ze wiele kosciolow sprzedaje sie muzulmanom, terrorysta... przeksztalcaja Koscioly w Meczety :/ tragedia
- Sprzedajcie ten kościół kapłanom Bractwa Świętego Piusa X - zobaczycie jak zaczną robić apostolat że kościół się stanie pełny.
- CHANGE IT TO A WHOREHOUSE LIKE IT IS!!!
- Dobrze że wykorzystują stare budynki, stara architektura jest piękna i źle byłoby je burzyć. A komentarz kościelnych emisariuszy zalatuje jednostronną opinią że tylko ich strona jest słuszna.
- Lepiej te budynki wykorzystywać niż burzyć. W Szkocji jest to samo. Wiele kościołów zamieniono na dyskoteki m.in. ze względu na świetną akustykę:)
- kasa kasa kasa, proste. tragiczne ale no cóż. . .
- Bardzo ciekawe zastosowania, aczkolwiek naprawdę do gustu przypadła mi tylko biblioteka. Moim zdaniem w byłych kościołach powinno organizować się muzea, czytelnie, herbaciarnie, ogólnie miejsca, gdzie panuje cisza i spokój. Tak czy siak cieszę się, że jest jakiś postęp i Kościół powoli upada. Może tego typu rzeczy zmuszą kler do opamiętania się. Miejmy nadzieję, że i w Polsce wiernych niedługo ubędzie wystarczająco dużo.
- TO JEST OKROPNE! JAK TAK MOŻNA?!