Modlitwa o pokój. Archikatedra we Fromborku

- Gratuluję talentu, dziękuję za nagranie! Ten zwyczaj wychodzenia z kościoła zaraz po Mszy jest straszny... A gdzie dziękczynienie po Komunii Świętej? Jedna osoba powiedziała mi, że głośna muzyka organowa jest do tego jeszcze zachęceniem. U mnie na uczelni mówiło się na to "utwór na wyjście ludzi z kościoła". A przecież:
"405. Czego potrzeba, żeby Komunię świętą przyjąć także pobożnie?
Żeby Komunię świętą przyjąć także pobożnie, trzeba się do niej pilnie przygotować, a po niej odprawić przystojne dziękczynienie, stosownie do zdolności, warunków i obowiązków każdego z osobna." - katechizm kard. Gasparriego.
- Боже, даруй мир в  Україні і цілому світі.

- moc improwizacji ;) ciekawe
- Śliczna modlitwa :)
- Super brak slow...
- Nie ma to jak Regeryzm stosowany ;-)
- Ja na miejscu tych ludzi stanąłbym koło kontuaru (jeśli by można było :D) ,wsłuchiwałbym się w tą przecudowną improwizacje i wchłaniałbym ją całym ciałem. Toć to prawdziwy "rarytas"!  Pozdrawiam!

USG dopplerowskie Lublin.