MOJA (NIE)WIARA - skąd to się wzięło? | Daily Gimplog #18

- Co to za muzyka na vlogu ?? Bo strasznie fajna :D
- odpowiem na niektóre twoej pytania i nie rozumiem czemu rodzice i Katcehetka nie umieli odpowiedzieć. Bo widzisz jeśli chodzi o to by Bóg chcaił abyś był dobry taaak jak najbardziej a w skład tej dobroci wchodzi ''Będziesz miłował Pana Boga swego z całego serca swego z całej Duszy swojej ze wystzkich sił sowich a bliźniego swego jak siebie samego. Poprzez pójście do Kościoła wychwalasz Boga. Natomiast do tego, że ''w jakim celu zostały stowrozne religie'' w każdej religi znjadzie się gdzieś czarna owca która przekształci coś po to aby mieć hajs. Ale absurdem jest to, żeby myśleć,że religia została stworzona gdyż Jezus nie był aktorem. To nie był Ktoś komu kazali zagrać gierkę rodzice potem aby Księża mieli hajs ABSURD!!!!!!!!!. Zostały wyciągnięte niektóe kawałki z Biblii gdyż czarne owce mogły mieć mniej hajsu ale uwierz. Tacy Księza to tak naprawdę 1 milionowa całej sprawy. Mam nadzieje, że to przeczytasz ;)
- Jak ja się pytam babci czy rodzine czy kumpli którzy wierzą czemu wogóle czemu wierzą zawsze słysze to samo:BO W BOZIE TRZEBA WIERZYĆ!
...rly?
- Wszystko spoko gimpuś tyle że moim zdaniem nie może istnieć uzasadnienie dla wiary(pomińmy jakiej) jeśli nie jest prawdziwa.Ja dla przykładu jestem w takim samym stopniu ateistą co do istnienia  judeochrześcijańskiego boga/ jak do istnienia wróżek, czy bogini Kali.Tak czy owak pozdro .
- Czy to prawda,że jesteś gejem,jeśli tak to czemu ale nie odpowiadaj bo jak byłem mały tata mnie molestował
- caritas nie jest zły tzn. w naszym miescie bardzo pomaga głuwie żywnosc a jesli jest zbiurka były 3 w całej histori caritasa w naszym miescie ;)  to pewien procen musiał isc do gównej siedziby caritasu reszta zostaje w miejscowym i jest na potrzebne wydatki np. ktos potrzebuje okularów a go nie stac lub na jakas katastrofe jak cos sie stanie wiem bo jestem wolontariuszem
- HAHAHA a pewnie na wigilie chodzisz do rodzinki na wyżerkę jak typowy prostak, wielki Agnostyk i pewnie urodziny obchodzisz, i pewnie prezenty przyjmujesz FRAJERZE... nie pozdrawiam !
-  słuchawki pewnie za 150 bo nikt takiego gówna za 400 z sh nie kupi :D
- hjahah
- Jestesi głupi bog istnieje jezus istniał pewnie nawed go sie nie stał esi

- Guwno o czym ty wugule muwisz
- Jebany zdzierca kasy
- Ty się puknij w głowe 25x a najlepiej zrób sobie seppuku
- ja przestałem wierzyć mając 10 lat. Dla mnie kościół i całe chrześcijaństwo to jakaś kpina i maszyna do wyciągania z wierzących pieniądze
- kopią rękami :D
- Frrrrajerze ksiądz Tomasz nie śpi.
- Księża to złodzieje (Co z tacy to do kieszeni ) u mnie na wiosce ksiądz kupił sobie samohud za 60 000zł
- masz Makłowicza w rodzinie ?
- co jest w prawym górnym rogu nagrania?

szamba.