Msza św. o uzdrowienie i uwolnienie z udziałem egzorcysty ks. Piotra Glasa.mp4

- Msza Swieta jest odprawiana na pamiatke Meki Jezusa. Sam Jezus ustanowil Eucharystie i po przelamaniu sie chlebem z appstolami mowil. TO CZYNCIE NA MOJA PAMIATKE.Kaplani odprawiaja Msze na pamuatke Meki Jezusa tak jak sam Jezus prosil.
- Według doktryny i teologi rzymskokatolickiej  msza jest tą samą ofiarą co ofiara Jezusa na Golgocie," Najświętszą Ofiarą, ponieważ uobecnia jedyną ofiarę Chrystusa Zbawiciela... Katechizm p.1330"  , i jest ona codziennie powtarzana. Jest to zwykły nonsens. Poczytajcie list apostoła Pawła do Hebrajczyków, wyraźnie pisze w nim że tylko Jezus był godzien złożyć Bogu Ojcu ofiarę (i żadni inni kapłani), tylko jeden raz złożył ofiarę a nie wiele razy, i tylko tamtą ofiarę Bóg zaakceptował i uznał.
Katolicyzm twierdzi że Jezus jako pierwszy odprawił mszę, katechizm p.1323 "Zbawiciel nasz podczas Ostatniej Wieczerzy, tej nocy, kiedy został wydany, ustanowił eucharystyczną Ofiarę Ciała i Krwi swojej". Gdyby tak było i ustanowił ofiarę w wieczerniku, to znaczyłoby że ofiarował siebie już wtedy i nie byłoby potrzeby aby umierał na krzyżu. Istne pomieszanie z poplątaniem, ludzkie wymysły które uwłaczają dziełu Jezusa na krzyżu. Lepiej zacznijcie czytać Biblię.
- Piękna msza ale trudno pozbyc sie zlego
- To naprawdę Piotr Glas na tym wideo? Jakiś niepodobny, nawet z głosu. Czy to nie egzorcyzm grupowy(nawet zwrot do złych duchów tu jest)? Kościół Katolicki chyba rozumie szkodliwość grupowego egzorcyzmu. Jako modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie ten fragment jest raczej dobry, bo nie opiera się o praktyki Zielonoświątkowe, Protestanckie: nie zawiera modlitwy o uwolnienie ze zwrotem do złych duchów kierowanym przez osobę świecką(czy nawet nie-egzorcystę).Nie zawiera "modlitwy pokoleniowej" o uwolnienie od grzechów pokoleniowych(które nie istnieją), ale od przekleństw pokoleniowych(a tych istnienie egzorcyści potwierdzają). Nie zawiera "modlitwy przebaczenia Bogu" (znowu, na całe szczęście). Nie ma tu też wyuczonej modlitwy językami w postaci dźwięków bez rzeczywistego znaczenia, choć ta nie jest już raczej zła.
- Barbaro, czy twoja obecność tu to jakaś misja, czy sama potrzebujesz "wibracji ziemi':)?Wspomnę Bogu o tobie, może ulituje się nad tobą tak jak ulitował nad Szawłem.On też myślał że ma rację.Pozdrawiam
- Barbara Santana, ale masz fantazję. Gdyby było tak jak mówisz, to na świecie nie byłoby chorób a wszyscy ludzie byliby religijni.
- Tak! usilnie prosze w Imie Jezusa Chrystusa z Nazaretu uwolnic mnie od osob, ktore przyczepiaja sie do mnie jak wszy,i tlumacza mi ze Boga nie ma,i jaka jest moja osobowosc....Kim jestem wie tylko Bog Jedyny i Prawdziwy w Trojcy Przenajswietszej....Jezusie Chryste z Nazaretu badz przy mnie w kazdej sekundzie mojego zycia,i daj mi jeszcze wieksza odwage glosic ze tylko Ty Chrystusie jestes Zyjesz,i uzdrawiasz,i wszystko dokonuje sie w Imie Twoje Jezu Chryste!!! AMEN!
- Barbara  idź precz stąd!
- Barbara, chyba za dużo fantasy się naoglądałaś, a i z gramatyką coś nie bardzo.
- Witam , czy ktoś z Was zna osoby , które są opetane i poddawały się egzorcyzmom ?
- Modle sie w intencji osoby chorej,o uzdrowienie wewnetrzne,i z choroby raka...Prosze Cie Chrystusie Dotknij go Swoja Reka! Niech dozna uzdrowienia w Imie Twoje Panie Jezu!.... Grazie!...Jest to ojciec malych dzieci!  Mama zmarla 2 lata temu rowniez na raka piersi...pozostal tylko On,i rowniez walczy o zycie!! Prosze Cie Panie Jezu Chryste zlituj sie nad nim i jego dziecmi...Chwala Panu....GRAZIE GESU CRISTO!! CI CREDO CHE HAI ASCOLTATO LA MIA PREGHIERA!
- ps oglądając
- modliłem sie razem to tez pomoze troche?
- Vibracje EGO stwarzja wszystkie choroby na Ziemi."Cudowne uzdrowienia" i inne "Cuda" to mechanizmy obronne i sytuacje stwarzane przez EGO by wzmocnic swoja kolektywna strukture RELIGI gdy ulega oslabieniu.Ludzie potrzebuja tych chwilowych cudow zeby dalej wierzyc w religie.Ego oslabia negatywne vibracje u "chorego"i choroba ustepuje.Dlatego tylko niektorzy ludzie sa uzdrawiani. Po "Cudownych przezyciach"u ludzi nastepuje ZAWSZE wzmocnienie wiary co jest celem Ego bo wzmacnia Ego struktury.
- Mam pytanie, gdzie ta msza miała miejsce? Dziękuję.
- rehabilitacja – Warszawa.