Msza trydencka - ćwiczenia

- .
- WIELE OSÓB WIERZY W BOGA ale  NIE WIELU WIERZY BOGU -- jeśli ktoś nie narodził się na nowo - 1 list apostoła Jana i nie dąży do uświęcenia - Hebrajczyków 12:14, 1 Tesaloniczan 4:7-8, to choćby na głowie stawał nie będzie zbawiony. CZYTAJCIE NOWY TESTAMENT I SPRWDŹCIE CZY WASZE ŻYCIE ODPOWIADA TEMU CO TAM PISZE ____ Google : kompromisowe czczenie demonów ____ przebaczenie chroni serce blogspot ____ Youtube : Góra Ognia Synaj
- "Wielka tajemnica dokonuje się w czasie Mszy św. Z jaką pobożnością powinniśmy słuchać i brać udział w tej śmierci Jezusa. Poznamy kiedyś, co Bóg czyni dla nas w każdej Mszy św. i jaki w niej dla nas gotuje dar. Jego Boska miłość, tylko na taki dar zdobyć się mogła." Z "Dzienniczka" św. Faustyny (Dz 913-914) Msza św. jest to największy cud, jaki zostawił nam Bóg. Szkoda, że nie jest odprawiana w kościołach, które zostały wybudowane dla Mszy św. Wszechczasów....
- a gdzie biret??
- no proste, trzepnie się szbko mszę, a potem mozna grać na playstation.
- Szkoda, że księża Novus Ordo nie dają sobie tyle czasu, zeby poznać Mszę Wszechczasów,, a zamiast tego wolą iść na łatwzinę, czyniac wszystko jak najmniejszym kosztem. Jak ma zależeć wiernym na uczestnictwie we Mszy skoro nie zalezy księżom na odprawianiu Jej z należną czcią.