Ostatnia Msza Święta Ojca Pio - cz. 1

- Według doktryny i teologi rzymskokatolickiej  msza jest tą samą ofiarą co ofiara Jezusa na Golgocie," Najświętszą Ofiarą, ponieważ uobecnia jedyną ofiarę Chrystusa Zbawiciela... Katechizm p.1330"  , i jest ona codziennie powtarzana. Jest to zwykły nonsens. Poczytajcie list apostoła Pawła do Hebrajczyków, wyraźnie pisze w nim że tylko Jezus był godzien złożyć Bogu Ojcu ofiarę (i żadni inni kapłani), tylko jeden raz złożył ofiarę a nie wiele razy, i tylko tamtą ofiarę Bóg zaakceptował i uznał.
Katolicyzm twierdzi że Jezus jako pierwszy odprawił mszę, katechizm p.1323 "Zbawiciel nasz podczas Ostatniej Wieczerzy, tej nocy, kiedy został wydany, ustanowił eucharystyczną Ofiarę Ciała i Krwi swojej". Gdyby tak było i ustanowił ofiarę w wieczerniku, to znaczyłoby że ofiarował siebie już wtedy i nie byłoby potrzeby aby umierał na krzyżu. Istne pomieszanie z poplątaniem, ludzkie wymysły które uwłaczają dziełu Jezusa na krzyżu. Lepiej zacznijcie czytać Biblię.
- święty czlowiek
- Ojkpo
- William Phillips fizyk: 1997 nagroda Nobla : "Bóg dał nam niesamowicie fascynujący świat który możemy zamieszkiwać i badać" _____polecam umacniać się duchowo i psychicznie czytając biblię, wierząc ewangelii biblijnej i modląc się do BOGA JEZUSA o przemianę życia, bo idą trudne czasy _____________GOOGLE : Rosjanie przećwiczą atak nuklearny na Warszawę ,- DALEKO OD RZYMU BLISKO BOGA ,- forum wieczne życie na odnowionej planecie ,- MŁODY WIEK ZIEMI LEKTOR ,- solafide wiarygodność biblii ) L ( B
- Wspaniały człowiek, wspaniały przyjaciel. Do swoich dzieci duchowych powiedział - "przyślij mi swojego anioła stróża jak będziesz w potrzebie". Robię tak i rezultaty przekroczyły wszelkie moje oczekiwania. Nigdy wcześniej nie uwierzyłbym w to co się stało. Św.o.Pio jest moim ojcem duchowym, jest moim przyjacielem. Nie da się tego powiedzieć słowami, co otrzymałem dzięki ojcu. - Chwała tobie Panie! - Dzięki Ci Panie za Twoich Świętych.
- wywoziło sie nazistów za hajsik heh :3
- sory w co mam wierzyć w w atykan który ma pozwolenie na gwałt na małetnich,ci co BOGU przysiegali wątpią juz w słowa świętę gdy TAM szatan panuje
- czy to ten co po smierci mu zniknely stygmaty? A cale zycie ich nie chcial pokazac? Moze jakis LOGICZNY wniosek? No tak... logika to nie jest mocny argument dla wierzacych
- Wiel swiatkow wiele cudow ale i tak wiele niewiary
- czy jest gdzieś cała msza?
- Pio ciekawe czy to prawda czy machlojki KK ,żeby przyciągnąć ludzi
- Santo Padro Pio- prega per noi!
- @a1980aga1980 Won stąd sekciarzu!
- Ludzie opamietajcie sie. Wszyscy jestesmy bracmi i siostrami! Po co takie wyzwiska? I to jeszcze pod tak swietym nagraniem? Bog nie jest slepy i na pewno nie zyczy sobie abyscie sie nawzajem obrazali! Modlcie sie jeden za drugiego, a wtedy On spojrzy na was przychylnie. Nie dokladajcie wiecej ran do Jezusa. Z calego serca prosze.
- @a1980aga1980 Widzę, że kolega już Tobie odpowiedział więc daruję sobie kopiowanie. Pomijając merytoryczną stronę Twoich wypowiedzi, to poprawniej językowo jest powiedzieć debili niż debilów. Może jak przeczytasz cały słownik to łatwiej Ci będzie tę nową wiedzę przyswoić. ;) Acha i jeszcze jedno: nie wciągaj mnie w swój pseudodialog proszę. Jeśli zamierzasz obrażać Boga, Kościół katolicki, księży, katolików itd. to jest to zły adres. Nie będę rozmawiać na te tematy w Twój sposób.
- @PiStis2010 szkoda mi czasu na pisanie z nawiedzonym fanatykiem jestes ciemny jak but i nie czytasz biblii !!! chyba że to biblia dla debilów ''Ojcze wybacz im bo nie wiedzą co czynią'' słowa Jezusa ukrzyzowanego na krzyżu co mówił sam do siebie? ja czytałam cała Biblię i to jest dla ludzi którzy są na tyle mądrzy aby to wszystko zrozumieć pisze jak byk ''Jam jest Bóg jedyny Pan'' to co ty piszesz to bzdury wymyślone przez kościół katolicki i księży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- @PiStis2010 ZLITUJ SIĘ CZŁOWIEKU CO TY ZA BZDETY WYPISUJESZ?????
- @77malgosia ale bzdury piszesz!!!! jak Jezus może byc Bogiem???? skoro to ojciec i syn???? czytasz biblię?
- @fembledis no dobrze, wyżaliłeś się. a teraz spierdalaj

leczenie schizofrenii Lublin.