Religie i kościoły w Polsce - Chrześcijanie Dnia Sobotniego

- uśmiałem się! ;D
- To jedna z najgorszych sekt destrukcyjnych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- jeżeli siódmy to nie niedziela a sobota.To oczywista sprzeczność ponieważ niedziela jest pierwszym dniem tygodnia jakkolwiek by tego nie badać.
- Oj Marku B. nie czytało się Pisma Św, Albowiem napisano , I pobłogosławił BÓG dzień siódmy i poświęcił go,bo w nim odpoczął od wszelkiego dzieła swego........Ks.Rodzaju 2wer.3. Bo zaprawdę powiadam wam ,.Dopóki nie przeminie niebo i ziemia,ani jedna jota ani jedna kreska nie przeminie z prawa,aż wszystko to się stanie.Ew.Mateusza Roz.5wer.18.Nie pierwszy dzień a siódmy więc nie siej herezji tylko czytaj.
- JESUS LOVES YOU     AMEN
- SEVENTH -DAY ADVENTIST FOREVER     AMEN
- THANK YOU JESUS SEVENTH -DAY SABBATH    AMEN
- JESUS IS GOD ONLY     AMEN
- Prawdziwi chrześcijanie święcą nie sobotę (szabat), ale NIEDZIELĘ! Niedziela jest Dniem Pańskim i początkiem Nowego Czasu, Nowego Przymierza. "Oto stwarzam wszystko nowe..." chrześcijaństwo to nie judaizm z jego szabatem!
- Pańską SOBOTE czczą i święcą ;;Kościół ADWENTYSTOW DNIA SIODMEGO,, Chrześcijanie Dnia Sobotniego i BABTYSCI Dnia Siódmego  to jednak za masło kościołów przestrzega SABATU jako Dnia Pańskiego  a gdzie są inni ???
- Szczęśliwi, których droga nieskalana, którzy postępują według Prawa Pańskiego. Szczęśliwi, którzy zachowują Jego upomnienia, całym sercem Go szukają, którzy nie czynią nieprawości, lecz kroczą Jego drogami. Ty na to dałeś swoje przykazania, by pilnie ich przestrzegano. (Psalm 119)
- Każde zakłamanie i brak samodzielnego myślenia jest powodem do wstydu! Religa jest i będzie największym zakłamaniem ludzkości. Pozdrawiam w człowieku :)
- A czego się mają wstydzić bracie? podążanie za prawdą biblijną chyba nie jest powodem do wstydu? Chrystus powiedział, że kto się do Niego przyzna przed ludźmi do tego i On sie przyzna przed Ojcem. Pozdrawiam w Bogu :)
- Nie powinni tego zamieszczać. Osoby występujące tam mogą sobie nie życzyć. Ja jestem temu przeciwny.
- .