WIOLA & ADAM / CEREMONIA ŚLUBU / MEGA ODJECHANA PRZYSIĘGA / KLASZTOR SIÓSTR WIZYTEK W WARSZAWIE

- marmolady.
- Wiola!!!! Coś pięknego!
- super ksiądz z powołania !!!!!!!!!! wszystkiego dobrego na nowej drodze ;o))))
- Przepiekna ceremonia..... fajniutki ksiadz :))))) coraz mniej takich ......mysle, niesamowite wspomnienia ....... wiele szczescia i milosci zycze :)))))
- niesamowity ksiądz!! dzisiaj rzadkość :( niestety
- gdzie odbywał się ślub?
- SUPER GNIOT...ŻAL
- cudownie
- Przepięknie tylko pozazdrościć .Pytanie do Pani młodej skąd sukienka ?
- Zjawiskowo piękna Panna Młoda!!! :) Życzę Błogosławieństwa Bożego i pięknego życia razem!
- Dużo staranności w zdjęciach, piękne kadry, kolory ostrość dźwięk z rejestratora, widać że kamerzysta uwijał się jak w ukropie... niestety zabrakło drugiej kamery, brak zbliżeń detali, pewnych oczywistych wręcz planów frontalnych.... warto na taki moment mieć drugą nawet statyczną kamerę na statywie.
- picie z tego kielicha aa  ffee wasze miny były i tak dobre:)
- Wspaniale:)
- Przepiekna ceremonia.. :) zycze wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Zycia... :)
mam nadzieje ze więcej księży takich będzie ...pozazdroscic :)
- Ale super ksiądz! :)
- WIOLA & ADAM / CEREMONIA ŚLUBU / MEGA ODJECHANA P…: https://youtu.be/dSB4ukHKcOU
- Chwała Panu za Młodych i ...za kapłana który im ślubu udzielał, to się przyda na trudne chwile, oby ich było jak najmniej.
- Piękne chwile, ksiądz świetny, fajna rozmawia z Młodymi :)
- Cudowna ceremonia , ksiądz świetny Pozdrawiam
- Cudownieeeee